קבוצת עתידים של עתיד דביר לומדים פיזיקה בלונה פארק.
קבוצת עתידים עתיד דביר כיתות ט'''', י'''' הצטרפה ליום ''''''''פיזיקה כיף'''''''' בלונה פארק יחד עם התלמידים מכל הארץ שלומדים במגמת פיזיקה. הרעיון הכללי של היום שהתלמידים יסיירו בקבוצות בלונה פארק מתחנה לתחנה, יענו על שאלות הקשורות לפיזיקה שמאחורי המתקן ובמסגרת חומר הלימוד. אחד מהדברים שהופכים את לימודי הפיזיקה לחווייתיים מתרחש כאשר הלימוד משנה את צורתו מתרגיל על הנייר או נוסחה על הלוח למשהו מציאותי, ואם משלבים בזה גם כיף - החוויה גדולה עוד יותר. כך נולד יום הפעילות למגמות הפיזיקה בלונה פארק.
 אין ניסוי מהנה יותר מאשר להיווכח בחוקי הפיזיקה על מתקני השעשועים עצמם! ללמוד על תנועה מעגלית תוך כדי לופ ברכבת ההרים, לחוש את הכוח הצנטריפוגלי בספינת הפיראטים ואת חוסר המשקל ב"בלאק ממבה", מתקן שמטיס את התלמידים מעלה ומטה בתאוצות שונות ובנפילה חופשית.
 התלמידים יצאו מהפארק שמחים ומרוצים. "זה כיף שאפשר ללמוד בצורה חוויתית כזו, חיבור החומר התיאורטי לעולם הגדול והמעניין שבחוץ. וגם היה חוויה לפגוש תלמידי ומורי פיזיקה מכל הארץ.
התלמידים עשו היכרות עם הפיזיקה בצורה הכי כיפית, הכי חווייתית.
בטוחה שאחרי יום שכזה כולם יבחרו במגמה😄.
אנה ניידיס
מנהלת אשכול פיס בית שמש

צוות "אשכול-הפיס" בית שמש מסיים שנת לימודים מאתגרת ולא פשוטה.
 השנה נערך צוות האשכול לפעילויות מותאמות תוך שמירה על ההנחיות וכל זאת על-מנת לקדם את מקצועות המדע והטכנולוגיה, מקרוב וגם מרחוק.
הקורונה לא עצרה אותנו, התקיימו חוגי מדע וחשיבה לתלמידים מצטיינים, חוג לנוער המוכשר במתמטיקה, חוג סייבר, 11 קבוצות של רובוטיקה ממוסדות חינוך שונים בעיר קיבלו הדרכה באשכול פיס בית שמש ונגשו לתחרות FLL, ונפתחו שתי קבוצות של מדעניות העתיד שם הבנות לומדות חמש שעות שבועיות נוספות אחרי הלימודים באשכול הפיס בית שמש.
הבנות לומדות רפואה, אסטרטגיות למידה ומתמטיקה. כמו כן, יצאו הבנות למוזיאונים וימי לימוד מרוכזים עם לינה ולמדו במכללת כינרת ואוניברסיטת בר אילן.
 אנו מסיימים את השנה מסופקים ועם חיוך רחב. 
חופשה נעימה.

 אנה ניידיס,
 מנהלת אשכול פיס בית שמש

 

מצא אותנו

צור קשר

פנו אלינו

phone, phone, contact, telephone, support, call

02-9998939

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
print3, print, printer

076-5101443

mobile3, mobile, phone, contact

058-4783001

location2, location, map, marker, pin

רח' עליית הנוער 6, בית שמש