אפליקצית אשכול הפיס
(סרוק את הקוד באמצעות אפליקצית i-nigma בסמארטפון)

 
מונה:

היום הלאומי לאינטרנט בטוח
ביום שלישי 5/02 צוין בכל הארץ ובחלק ממדינות העולם,היום הלאומי לגלישה בטוחה. יום זה עסק בהעלאת מודעות בקרב תלמידים להתנהגות נאותה בסביבה הדיגיטלית ובשימוש מושכל ביתרונותיה של רשת האינטרנט, לצד טיפוח מיומנויות להבנה, לזיהוי ולמניעה ממצבי סיכון תוך שמירה על החוק בסביבה ממוחשבת.
הנושא השנתי ליום הלאומי היה " עושים טוב ברשת ומעבירים את זה הלאה". בדומה למסורת של השנים האחרונות, הופעלה באשכול הפיס תכנית ייחודית שבה התקיימה במת דיון ע"י פאנל מומחים: נציגה מחברת הייטק, נציג משטרה, נציגות מהסנגוריה הציבורית, יועצות בית הספר, ונציגות תלמידים. בתי-הספר אשר השתתפו השנה בבמות דיון היו אמי"ת דביר והישיבה התיכונית נחשון.
במהלך הדיון, כל אחד ממשתתפי הפאנל הציג נקודת מבט שונה על סיטואציה שהוצגה בנושאי היום הלאומי. את הפאנל הנחתה סטפני ביסמוט מנהלת אשכול הפיס .
בסיום הדיונים חולקו עלונים מטעם חברת גוגל לתלמידי בתי-הספר בהם הודגש כיצד כל הורה יכול לפעול להגביר את ההבטחה סביב נושא הגלישה במחשב הביתי.
נודה לכל המשתתפים על תרומתם להצלחת הפאנל: עורכת הדין מירה אמסלם, השוטר קרלוס, אשת ההי-טק, הגב' אפרת גרינברג, המורה יאיר פריי, היועצת סיגל איזנשטיין, ואת התלמיד יונתן זבר.
תודה גדולה כמובן לכלל התלמידים שבאו לצפות בבמה !!!

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים