אפליקצית אשכול הפיס
(סרוק את הקוד באמצעות אפליקצית i-nigma בסמארטפון)

 
מונה:

דף הבית >> פרויקטים ארציים מהעבר >> מסיבה לסביבה
מסיבה לסביבה
לגלרית תמונות
מאות משתתפים במסיבה לסביבה!
עם פתיחת חודש שבט המסמל את התחדשות הטבע חברו יחד מדרשת בית שמש, אשכול הפיס, היחידה לאיכות הסביבה ופורום שמש יהודה ומתנדבי גרעין בת-עמי וגרעין מעיין לערוך מסיבה לסביבה.
ביום שלישי, על אף מזג האוויר החורפי, גדשו את אשכול הפיס למעלה מ-400 תושבים שנהנו מבילוי איכותי בנושא סביבה. המשתתפים ביקרו ופעלו בדוכני הסברה, וסדנאות לילדים ונהנו מדוכני מכירה מגוונים של מוצרים סביבתיים. בדפי מידע שנתלו במקום הודגש ההיבט היהודי של איכות הסביבה, מה שהעשיר את חוויית היצירה. האודיטוריום התמלא מפה לפה כשעלתה ההצגה "על שכנים ותאנים" של תיאטרון אישונים. בפתח ההצגה בירך ראש העיר, מר משה אבוטבול, את הנוכחים ואת הגופים שפעלו בשיתוף פעולה מופתי להצלחת האירוע. לאחר דברי ראש העיר הוכרזו שמות הזוכים בתחרות המשפחה הסביבתית: ________ ו _________, שזכו בתעודות מכובדות ובפרסים, סביבתיים כמובן !  את האירוע כיבדו בנוכחותם גם  מר אבי ברכה מנהל היחידה לאיכות הסביבה, מר אילן גאל-דור יו"ר מדרשת בית-שמש, סטפני ביסמוט מנהלת אשכול הפיס, ועוד.

ראוי לציין כי מהפעילות המגוונת במקום נהנתה אוכלוסיית בית-שמש על גווניה -  אחרי הכל הדאגה לשמירה על הסביבה משותפת לכל הזרמים והדעות, כדור הארץ הוא של כולנו!

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים