אפליקצית אשכול הפיס
(סרוק את הקוד באמצעות אפליקצית i-nigma בסמארטפון)

 
מונה:

דף הבית >> פרויקטים ארציים מהעבר >> אולימפיאדה וירטואלית >> שאלה 2

 

שאלה 2
 
שירי מיכל דורון איתמר ושני יצאו לטייל בצפון הארץ.
עם הגיעם לנחל הם הבחינו בפרחי ההרדוף וכובע הנזיר, בצמחי הדמיה ובפרחיו הלבנים של השום המשולש. ריחה של המרווה הרפואית מילא את האויר בקסם.
לאחר זמן הליכה נעצרה החבורה תחת עצי האלון והאלה, ולא יכלו להתעלם מריח עצי החרוב.
השמש זרחה והבז המצוי קרא בשמיים. בהמשך הדרך, כששירי קטפה זיתים מעץ הזית הזקן שעמד מיותם קרוב לשביל, היא כמעט נדקרה מצמח הסירפד שצמח לאורך כל מסלול הטיול.
על המשך הטיול מספרת שני:
"התישבנו שתינו מים, סיפרנו בדיחות, ניסינו לתפוס חיפושיות ופרפרים, התמרחנו בקרם שיזוף (חוף מאיתמר שלא אוהב קרמים...) אכלנו זיתים וסנדוויצ'ים שהבאנו מהבית.
היום התנהל בדיוק כפי שתיכננו אותו. שמחנו לראות שהאזוביון כבר פורח ליד ההיבסקוס והקידה השעירה, והטבע במלוא תפארתו חייך אלינו.
באופק ראינו את עצי האקליפטוס שסימנו את אתר השינה שלנו בלילה. המשכנו בדרכינו ונהנינו מהנוף כאשר שירי התחילה לקטר על כאבי בטן, ולעצור את כולנו כדי לרוץ לשרותים. דאגנו שהיא תשתה הרבה מים אבל מצבה לא השתפר.
אם זה לא מספיק, לדורון נגמר המשאף והברוכנכיט שלו הציקה לו מאד. ניסינו לחשוב מה לעשות כאשר הבחנו שאיתמר יושב ולא אומר מילה. היה ברור לכולנו שהוא קיבל כווית שמש רצינית בכל פיסת עור שהיתה חשופה לשמש הקופחת. סיום הטיול נראה רחוק, מיכל רצה להזעיק עזרה, ועד שהיא תחזור יעבור עוד זמן רב.
הבנתי שעלי להציל את המצב..." 
 כיצד הייתם ממליצים לשני לטפל בכל אחד מחבריה?
משלוח תשובות :
 
 

 

לייבסיטי - בניית אתרים