אפליקצית אשכול הפיס
(סרוק את הקוד באמצעות אפליקצית i-nigma בסמארטפון)

 
מונה:

דף הבית >> פרויקטים ארציים מהעבר >> אולימפיאדה וירטואלית >> שאלה 6
 
שאלה 6
גברת פלפלת התעוררה בבוקרו של יום חורף קר וכאשר ירדה ממיטתה, גילתה כי רצפת ביתה מוצפת כולה מים. לאחר ששטה לעבר האמבטיה, על-מנת לקחת המגב ולאסוף המים, שוטטה פלפלת ברחבי דירתה בכדי למצוא המקור להצפה. היא לא התקשתה למצוא את מפל המים הקטן הנובע מקיר מטבחה. משנוכחה פלפלת לדעת כי מקור ההצפה הנו פיצוץ צינורות מים במטבח, היא הזדרזה לקרוא לשרברב הנאמן שלה, אדון מרזב, שהגיע ,כמו תמיד, במהירות הבזק. לאחר שהחליף הצינורות במטבח, שאלה אותו גברת פלפלת מהי הסיבה לפיצוץ. מר מרזב ענה לה כי הסיבה טמונה בבלאי הצינורות. בפנים עוטות ארשת חשיבות הוא הרחיב ההסבר והוסיף כי מכיוון שהצינורות היו ישנים, הם נשחקו ונסדקו לאט לאט עד לפיצוץ שארע בבוקר. למעשה, אמר לה אדון מרזב, הפיצוץ יכול היה להתרחש בכל יום מימות השנה.
לאחר שהלך, ישבה גברת פלפלת, חשבה על תשובתו והחליטה כי היא לא נהירה לה לחלוטין, וזאת גם מכיוון שזכרה כי אדון מרזב בכבודו ובעצמו, החליף הצינורות במטבח לפני כשנתיים בדיוק, במסגרת השיפוץ שערכה אז.
היא ידעה כי הספק אשר מכרסם בה ביחס לתשובתו של מר מרזב עלול להדיר שינה מעיניה, וכי היא חייבת למצוא תשובה שתניח את דעתה עד חצות, השעה בה היא עולה על משכבה.
האם אתם יכולים לסייע לגברת פלפלת לישון טוב בלילה או שמא עליה להסתפק בהסברו של אדון מרזב, שרברבה הנאמן?

 
לייבסיטי - בניית אתרים