אפליקצית אשכול הפיס
(סרוק את הקוד באמצעות אפליקצית i-nigma בסמארטפון)

 
מונה:

חדר וידאו קונפרנס באשכול הפיס

ביום חמישי ה-24.6.2010, התקיימה שיחת וידאו קונפרנס באשכול הפיס
השיחה התקיימה בין נציגים של שותפות 2000 בית-שמש מטה-יהודה לבין עמיתיהם בוושינגטון ובדרום אפריקה . שותפות 2000 היא מיזם של הסוכנות היהודית, המחברת קהילות יהודיות ברחבי העולם עם קהילות ספציפיות בארץ.
בשיחה שהתקיימה בו זמנית בין שלש יבשות (אמריקה, אפריקה ואסיה) ובין ארבע קהילות ( וושינגטון, יוהנסבורג, קייפטון וישראל), נידונו נושאים שוטפים והתקבלו החלטות משותפות.

 לצפייה בקטע וידאו קצר בזמן השיחה :

 
שיחת וידאו, מאפשרת ניהול שיחה רציפה עם נמענים מכל מקום בעולם ואף לצפות בהם בזמן אמת .גודל התצוגה של המערכת המותקנת באשכול הפיס מגיע ל- 70 אינצ' ! . שיחות הווידאו עברו בשנים האחרונות שינויים מהותיים: לא עוד תמונה מקרטעת ומפוקסלת עם השהיה בתיאום עם הקול, אלא תמונה באיכות וברזולוציה גבוהה.
 הטכנולוגיה הקיימת כיום מאפשרת לא רק לצפות במשתתפי הישיבה ולשוחח איתם, אלא גם לשתף אותם במידע, במצגות ובקבצים. השימוש במערכות ועידת וידאו נפוץ בכל התחומים: בסוף שנת 2007 הותקנה מערכת כזו בבית משפט השלום בתל-אביב ומערכת זהה הותקנה בבית המעצר באבו-כביר, במטרה לנהל דיונים בהארכת מעצר חשודים. המטרה במקרה זה היא לחסוך את הצורך בהבאת חשודים לבית המשפט וחיסכון בכוח אדם, כלי רכב ומשאבים נוספים.
מערכת הוידאו קונפרנס שבאשכול הפיס מהווה קפיצה נוספת לעיר בית שמש.
אנו תקווה שבתי הספר השונים ובעלי עסק יעשו שימוש במערכת על מנת לפתח שיתופי פעולה עם קהילות חינוכיות ועיסקיות נוספות בעולם.
לפרטים נוספים בדבר קיום שיחות ניתן לפנות ל :
טלפון : 02-9998939/40
מייל : tsvika76@gmail.com
צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים